Aktualności

Inteligentne budynki

System FIBARO to idealne rozwiązanie w zakresie automatyki, zdalne zarządzanie budynkiem z telefonu czy tabletu.

System umożliwia bezinwazyjną instalację wszystkich elementów. Nie ma już potrzeby położenie kilometrów okablowania dedykowanej do instalacji systemu. Fibaro posiada minaturowe moduły, które instaluje się w puszkach podtynkowych za włącznik np: światła, rolety, itd. 
System sprawdza się w większości instalacji elektrycznych w naszych domach. Fibaro jako system bezprzewodowy potrafi sterować oświetleniem typu LED, czy świetlówkami. Nie "łączy" się trwale z infrastrukturą elektryczną w budynku. Jest to system modułowy umożliwiający prostą instalację, czy też dezinstalację w przypadku zmiany koncepcji, wystarczy zamontować moduł Fibaro w nowym gniazdku pod przełącznikiem.

Kompatybilność i technologia Z-wave

Fibaro daje pełną swobodę sterowania i komunikacji, współpracuje z większością telefonów komórkowych, dostępnych na rynku.
System współpracuje z wiekszością dostępnych kamer IP. Po wykryciu zdarzenia system wysyła zdjęcie lub film na telefon komórkowy.
Interfejs graficzny
Fibaro posiada stosunkowo prosty i intuicyjny interfejs konfiguracyjny, za pośrednictwem którego w każdej chwili możesz zmienić zależności, sceny i całą inteligencje systemu z dowolnego komputera, bez konieczności instalacji specjalnego oprogramowania, bez potrzeby wzywania serwisu

Bezpieczeństwo

Umożliwia integrację z istniejącym systemem alarmowym. Każdy element systemu może działać niezależnie od centrali alarmowej firmy SATEL. W przypadku uszkodzenia centrali, gdy system wykryje np: pożar, każdy element samoistnie podejmie decyzje o otwarciu rolet, okien, drzwi, uruchomieniu oddymiania, itd. Do zdalnego zarządzania nie wymaga połączenia vpn ani stałego adresu IP, konfiguracja odbywa się za pośrednictwem zewnętrznego serwera.

Inteligentny System

Fibaro sprawdza i monitoruje stan poszczególnych urządzeń, a w razie potrzeby informuje Ciebie o wystąpieniu zdarzenia. Elementy zasilane bateryjnie ze sporym wyprzedzeniem zaczną przypominać się o wymianie baterii. Gdy wyjedziesz na urlop i zapomnisz wyłączyć ogrzewanie, FIBARO wyśle wiadomość z pytaniem, czy ma to zrobić za Ciebie.
 

Zapraszamy do naszej firmy, gdzie będą Państwo mieli możliwość zapoznania się z pracującym systemem, który przygotowaliśmy by przedstawić zalety FIBARO.

Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny tel. 604-405-220