O firmie

DZIAŁALNOŚĆ

Usługowy Zakład Instalatorstwa Elektrycznego i Elektromechaniki powstał 18 listopada 1974r. z inicjatywy Stanisława Rycko. W pierwszych latach działalności siedzibą firmy były dwa garaże drewniane zlokalizowane w Bytowie przy ul. Drzymały.

W roku 1986 rozpoczęła się budowa nowego obiektu zlokalizowanego w miejscowości Świątkowo pow. bytowski, który dwa lata później został oddany do użytku przejmując funkcję siedziby firmy.

20 listopada 1997r. firma zmieniła nazwę i obecnie nosi nazwę "GREKS" Usługowy Zakład Instalatorstwa Elektrycznego i Elektromechaniki a zarządzana jest przez syna Grzegorza Rycko. Obecna siedziba firmy mieści się w miejscowości Świątkowo 26, 77-100 Bytów.

"GREKS" to profesjonalne usługi w branży elektrycznej dla klientów z woj. pomorskiego. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w realizacji inwestycji dla obiektów użyteczności publicznej, mieszkalnych, przemysłowych, służby zdrowia, sakralnych i wielu innych typów. Na swoim koncie mamy wielu zadowolonych klientów, w tym znanych marek i instytucji.

Nasza oferta to profesjonalne rozwiązania w następującym zakresie: energetyka, pomiary elektryczne, instalacje niskiego oraz średniego napięcia, instalacje odgromowe a także instalacje teletechniczne oraz systemy zabezpieczeń elektronicznych. Realizujemy także prace w zakresie instalacji w obiektach przemysłowych oraz mieszkalnych jedno lub wielorodzinnych. Zajmujemy się także budową linii oświetlenia drogowego, parkowego i iluminacjami obiektów nowoczesnych i zabytkowych.

Jesteśmy w stanie zrealizować dla Państwa usługi kompleksowo włącznie z dostarczeniem materiałów w konkurencyjnych cenach. Dysponujemy zaawansowanym zapleczem technicznym i korzystamy z narzędzi najlepszych marek. Nasi przeszkoleni pracownicy zawsze są do Państwa dyspozycji. Jednocześnie dbamy o to, aby nasze prace zawsze były wykonane terminowo w atrakcyjnej cenie.

 
ZADANIA

Głównym zadaniem firmy jest realizowanie projektów inwestycyjnych w zakresie budownictwa przemysłowego i ogólnego (branża elektryczna). Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest wieloletnie doświadczenie naszych pracowników oraz niejednokrotne sprawdzenie się jako solidny partner.
 

CELE

Podstawowym celem firmy jest spełnienie wymagań i oczekiwań naszych Klientów w zakresie budowy, montażu, remontów i modernizacji instalacji elektrycznych, energetycznych i teletechnicznych.

Cel ten osiągamy poprzez :

  • wnikliwe i precyzyjne rozpoznanie potrzeb i wymagań Klienta, szczególnie na  etapie oferty i umowy
  • rzetelne świadczenie usług dla wszystkich Klientów
  • wdrażanie nowych technologii i materiałów przyjaznych i bezpiecznych dla środowiska
  • stałe podnoszenie kwalifikacji wszystkich pracowników firmy